אודות

חברת ויקידמיה הוקמה במטרה לסייע לסטודנטים מכל קשת המקצועות, בפן האקדמי.

סיון הלוי, יוזמת ומקימת החברה, זיהתה צורך של סטודנטים רבים בסיוע בלימודים ותמרון ביניהם לבין שאר האלמנטים בחייהם: קריירה, זוגיות, משפחה, חיי חברה, תחביבים ועוד.

החברה צמחה והתפתחה במהירות וצברה לקוחות רבים. לאור ההצלחה, החליטה סיון לצרף ב 2017 את סבינה חיימן למערך ההנהגה של ויקידמיה.

לשתיהן ניסיון מצטבר רב בתחום. במהלך דרכן הן נתקלנו בעצמן באתגרים הקשורים לשילוב בין לימודים, משפחה וקריירה ולכן החליטו  מצאו את עצמן בתחום שמקל על חיי הסטודנטים ומסייע להם לשלב בין כל תחומי חייהם, תוך שמירה על מצוינות בלימודים. גם סיון וגם סבינה הן הוכחה חיה לכך שניתן לנהל קריירה ענפה תוך שמירה על ערכי המשפחה והן מעבירות גישה זו גם לסטודנטים הפונים אליהן.

הקודם
הבא

ויקידמיה כוללת צוות מנצח המונה עשרות מומחים אקדמיים, מתרגמים ועורכים. כולם בעלי תואר אקדמי וניסיון עשיר בתחום סיוע בכתיבה. אנשי הצוות של ויקידמיה מגיעים מכל קצוות הקשת האקדמית ועל כן אנו החברה מבטיחה סיוע מקצועיות ואיכותי בכתיבת עבודות בכל תחום ומקצוע. על התהליך כולו ועל הקשר השוטף והאישי עם לקוחותינו, אמונים אנשי האדמיניסטרציה, שתפקידם הוא לחדד לכותבים את צרכיי הלקוח ולדאוג לסיפוקם על הצד הטוב ביותר ושביעות רצונו.

ויקידמיה מספקית סיוע בשירותי תרגום, שירותי עיבוד וניתוח סטטיסטיים, שירותי הגהה ועריכה לשונית, ליווי סטודנטים לתארים מתקדמים בכתיבת תזות ועבודות דוקטורט וסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות ועבודות מחקר, כולן ייחודיות והולמות את צרכי הסטודנט. המוטו של החברה דוגל בתוצאות בשטח ואיכות ללא פשרות. בחירה בויקדמיה תאפשר לך לשפר את הציונים ולשלב בהצלחה את הלימודים עם שאר תחומי החיים.

סיון הלוי

נשואה ואמא לשלושה ילדים

בוגרת שירות קבע בחיל השלישות

בעלת ניסיון רב בניהול כ”א וניהול פרוייקטים בצה”ל

סבינה חיימן

נשואה ואמא לשתיים

בעלת ניסיון רב בניתוח טקסטים,

בהגהה ועריכה לשונית

עשוי לעניין אותך...

יחד נגיש עבודות אקדמיות מצטיינות

השאירו פרטים למענה מהיר:

5/5

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

נגישות

יחד נגיש עבודה אקדמית מצטיינת

5/5

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

יחד נגיש עבודה אקדמית מצטיינת

5/5

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

מאות סטודנטים ממליצים ומעריכים