עבודות דוקטורט בחו”ל

כתיבת עבודות דוקטורט בחו”ל

המסע המפרך אל תואר הדוקטור הנחשק אינו פשוט בכלל וכולל את המשימה המפחידה מכל – כתיבת עבודות דוקטורט בחו”ל.

המסע הזה כולל שלבים רבים הדורשים מיומנויות שונות, העמקה והשקעת זמן ומאמץ רבים, בייחוד בכתיבת עבודות דוקטורט. נוסף על כל זאת, רבים מאיתנו, הכותבים עבודות דוקטורט, מתמודדים עם התהליך במקביל לפיתוח קריירה והקמת משפחה.

אין זה פלא כי לעיתים אנו מתקשים לקדם את הפרויקט המורכב והארוך הזה.

כתיבת עבודות אקדמיות, בין אם זה נעשה בידי סטודנט או בידי חוקר, תמיד נחשבת לנטל, בשל המאמצים, הזמן והמשאבים שיש להשקיע על מנת לכתוב אותה, מתחילתה ועד סופה.

ונוסיף על כך את תחושת האי נוחות כאשר מעיפים מבט על מספר העמודים של כל עבודה כזו, בעיקר כאשר נעשתה בידי החוקר, על מנת להמחיש זאת.

את היקף העמודים הגדול, שיכול לעלות במספרו על פני עבודות אחרות, ניתן לראות בהחלט בתהליך של כתיבת עבודה סמינריונית, שהינו תהליך מפרך במיוחד.

בסופו של דבר, היקף העמודים והיקף המלל משקפים את רמת ההשקעה ואת רמת המאמצים שהסטודנט/החוקר עשה כדי לקבל את התמורה לכך: תואר אקדמי, החותמת הרשמית להישגיו.

במאמר הבא, נסקור את כל מה שקשור לעבודות דוקטורט. אם גם אתם סטודנטים שנמצאים בדרך האקדמית של הדוקטורט וצריכים סיוע ומידע- המאמר הזה נועד במיוחד בשבילכם.

לכל מידע נוסף, מלבד זאת, אתם מוזמנים תמיד להרים טלפון ונשמח לסייע לכם. בואו ונתחיל.

עבודות דוקטורט בחו”ל

אם בחרת לבצע את עבודת הדוקטורט בחו”ל תזכה ליתרונות רבים כדוגמת: עבודה עם מובילי דעה בינלאומיים, מקורות מידע ומשאבים רבים, הנחיה ייחודית וזווית הסתכלות רחבה.

עם זאת, מחקר הנפרש על מספר מדינות, מציב אתגרים נוספים: אינטראקציה עם המנחה הנעשית בפורמט ‘שלט רחוק’, הצורך המתמיד לחשוב, להתנסח ולהתנהל בשפה זרה, בירוקרטיה לא מוכרת והיעדר סביבת עבודה זמינה ומפרה.

בין אם בחרתם להשלים את לימודי הדוקטורט בחו”ל או בארץ, אצלנו תוכלו ליהנות מסיוע ומליווי אישיים וצמודים בכתיבת עבודות הדוקטורט, לאורך כל התקופה או בשלבים מכריעים – בהתאם לצרכיך. אנו נשמח לעמוד לרשותך ולעזור בהפקת עבודת דוקטורט איכותית, מקצועית ומכובדת. אנחנו בחברת ויקידמיה מודעים לקשיים אלו.

על כן, נעשה כל שביכולתנו על מנת לפשט ולהקל על התהליך של יצירת עבודת דוקטורט. נעמיד לרשותך אנשי צוות מנוסים, בוגרי מסלולי דוקטורט אשר כתבו בעצמם עבודות דוקטורט ומספר רב של עבודות סמינריוניות באוניברסיטאות מובילות, ומכירים את ההליך המחקרי על כל שלביו.

עבודות דוקטורט בחו”ל מייצג נאמנה את רמת ההשקעה ואת רמת המאמצים, שהוזכרו לעיל. אך לפני שניגש אל הנושא, ניגע קודם בנושא העבודות עצמן.

עבודות סמינריוניות רבות נכתבות כל שנה, ונראה כי מספרן רק עולה משנה לשנה. הסיבה לכך הינה כי בערוץ מקביל לסטודנטים הלומדים, מתרחשים מחקרים רבים, שמוסיפים עוד ועוד ידע.

מלבד זאת, המחקרים הללו מוסיפים גם לריבוי התפיסות בנוגע לנושא מסוים, וממזגים בתוכם מאמרים מחקריים נוספים, מה שמביא לגידול בכתיבת העבודות מצד הסטודנטים.

המרצים, ברובם הגדול, מחזיקים בתואר דוקטור, שפירושו תואר שלישי, שהוא התואר האקדמי העליון, שמוענק לאותו חוקר בזכות זה שהשלים עבודת מחקר בהיקף משמעותי מאוד.

בחלק הבא, נסקור את הפיכתו של החוקר למרצה מן המניין, שעבודותיו מקבלות הכרה לא רק בארץ מולדתו, אלא גם מחוצה לה.

עבודת דוקטורט בחו”ל

עבודת דוקטורט בחו”ל מתרחשת כאשר יש ביקוש במוסד אקדמי בחו”ל בנוגע לנושא מסוים, שיש דרישה לחקור אותו. למשל: חוקר ישראלי שטס לאירופה כדי ליצור מחקר אודות ימי הביניים.

צעד זה מביא את אותו חוקר לידי הכרה בחו”ל על מחקריו, ובכך זוכה להצלחה.

סטודנטיות מתייעצות על עבודות דוקטורט בחו"ל

לימודי דוקטורט בחו”ל

עבודות דוקטורט בחו”ל  מצריכים לימודי דוקטורט בחו”ל חיוניות למי שמעוניין לעלות את דרגתו, אך זה מתאפשר אך ורק בחו”ל. למשל: רופאים בישראל, שרוצים ללמוד דוקטורט, בדרך כלל יטוסו לרוסיה על מנת ללמוד שם.

על מנת להתקבל ללימודים כאלו, יש לסיים את לימודי התואר הראשון ואת לימודי התואר השני עם ממוצעים, ועם ידע נרחב בתחומים אקדמיים רחבים.

למשל: ידע במחקרים איכותניים, שבא לידי ביטוי במחקרים קודמים שאותו חוקר ביצע, וידע במחקרים כמותיים, שבא לידי ביטוי בהתנסות מספקת בניתוח סטטיסטי ובמחקרים אמפיריים.

למעשה, אותו חוקר שזוכה לתואר דוקטור הוא סטודנט בשלבים הגבוהים ביותר.

כתיבת דוקטורט

כתיבת דוקטורט, ללא ספק, מהווה אתגר לא קטן מכיוון שמדובר בעבודה גדולה מאוד, שמהווה גם את התזה האישית של אותו חוקר.

על מנת לקבל הצצה לכך, יש קודם לתת הצצה לעבודה אקדמית לדוגמא, על מנת לקבל אינדיקציה מהימנה אודות דרך הכתיבה של עבודות בעולם האקדמי, העשיר בתכנים ובמחקרים.

חשוב להדגיש, שלמרות שמדובר בנושא שנתון לאחריותו האישית של החוקר, עדיין ניתן למצוא רבים וטובים שזקוקים לסיוע רב ביותר בעניין.

ככל שהמטלה האקדמית קשה יותר, כך עולה גם הביקוש לסיוע, ובזה צוות העורכים שלנו מתמחה היטב.

עבודות דוקטורט

מסלול הדוקטורט הוא מסלול חובה עבור כל אקדמאי, ששואף להפוך למומחה בתחום אותו חקר במשך לימודי תואר ראשון ותואר שני.

תואר דוקטורט יאפשר לבעליו להפוך למרצה באוניברסיטה או במוסדות אקדמיים אחרים, במקביל להמשיך במחקרים בתחום. יש לציין כי למצטיינים בתואר הראשון, יש אפשרות לבצע מסלול מהיר לדוקטורט, הכולל גם עבודת דוקטורט, תזה ולימודי תואר שני.

נדגיש כי מרבית מוסדות הלימודים האקדמיים בארץ טוענים כי על עבודות דוקטורט לכלול מאות עמודים, באזור של 300-350 עמודים.

זקוקים למידע נוסף?

נשמח לסייע בכל שאלה, השאירו פרטים או חייגו לקבלת מידע על השירות המלא שאנו מציעים.

עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק, לעדכונים וטיפים נוספים.

עשוי לעניין אותך...

יחד נגיש עבודות אקדמיות מצטיינות

השאירו פרטים למענה מהיר:

5/5

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

נגישות

יחד נגיש עבודה אקדמית מצטיינת

5/5

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

יחד נגיש עבודה אקדמית מצטיינת

5/5

בשיחה קצרה נדע בדיוק כיצד לסייע

ויקידמיה | שירות אקדמי לסטודנטים

מאות סטודנטים ממליצים ומעריכים